Ty po mně kamenem, já po tobě cihlou!!!

11. kpt-VvS: Lorien

15. dubna 2010 v 14:54 | Leanne |  Vítejte ve Středozemi

"Ta elfská čarodějka může být kdovíjak mocná, ale na mě..." Blá, blá, blá. Jestli budu muset tohle poslouchat ještě chvíli, tak mi asi zkratuje hardware. Gimli nezavřel hubu od chvíle, co jsme vlezli do lesa. Nahlas vyprávěl o Galadriel, "neschopných" elfských hlídkách a o tom, jak by s nima zatočil a vůbec si nevšiml, že za námi jedno přepadový komando jde už čtvrt hodiny. Prosím, ať už se ukážou!

"Ale je tady trpaslík, kterého nepolapí tak snadno. Má oči jako jestřáb a uši jako rys a-" "A dýchá tak nahlas, že bychom ho mohli zastřelit potmě." Do obličeje mistra trpaslíka najednou mířil elf s lukem. Ne že by byl jediný. Kolem nás jich postávalo přinejmenším dalších dvacet. Díky Bože! Teď už bude zticha!

Jejich velitel, kterého všichni známe (a některé extrémní případy nad ním i slintají) jako Haldira, se mezidím začal domlouvat s Aragornem. Lucian mezitím obhlížela nové potenciální oběti. Zrovna se usmívala/ušklíbala na jednoho vcelku roztomilýho ušáka, když Haldir přesměroval svou pozornost na nás. "A kdo je tohle?" hodil okem po Aragornovi. "To jsou-" "-osoby, které nutně potřebují hodit řeč s tvojí šéfovou," vpadla mu do řeči Lucian. "Ale ona už o nás asi stejně ví," dodala. Haldir se zamračil. Takhle tu o Galadriel asi mluví jen málokdo... Než stihl vyplivnout něco urážlivého, po čemž by se na něl Lucian vrhla, zapojil se do hovoru i Legolas. "Má pravdu. Prosím, zaveď nás za paní Galadriel." Tady už si velitel elfů poznámky ani nedovolil. Inu, Legolas je syn krále..."To mi ale nepřipadá jako dobrý nápad. Měli bychom se vrátit, Aragorne." Na Gimlim se začal projevovat jeho antielfismus. Haldir se jen ušklíbl. "Vstoupili jste do říše Paní lesa. Nelze jít zpět. Pojďte. Jak řeklo to děvče, čeká vás."
----
"Jestli po těch schodech půjdeme ještě chvíli, tak mi upadnou nohy," zašeptala ke mně Lucian. Jen jsem přikývla a hrabala se nahoru. Sakra, to tu nemají alespoň nějakou kladku? A navíc ty schody byly točitý. Ještě pár pater a budu se točit až do smrti...
Naštěstí už jsme byli v cílové zatáčce. Došli jsme až na plošinu, kde nás Haldir zastavil. Sotva jsme stačili vydechnout, když nás upoutala záře. "Tady je někdo radioaktivní?" otázala se Lucian. Řekněme, že nebyla daleko od pravdy. Světlo vycházelo z páru, který nám vyšel vstříc. Zvláště z jednoho z nich. Nebo spíše z jedné. Dobře, možná patřím mezi ty jedince, co uznávají hlavně věci drsnějšího charakteru (hlavně záporáky), ale paní z Lorienu byla doopravdy krásná. "Až oči přecháze-...jí," koukla jsem na upírku. Nevím, jestli mi pohled oplatila. Měla sluneční brýle. Fajn, vím, že nesnáší bílou magii, ale tohle?!

Mezitím se ujal slova lord Celeborn. "Z Roklinky jich vyšlo devět, ale je jich tu pouze..." Tady se zasekl. Ještě jednou nás přelétl očima a pak se otočil na svou choť. "Deset?!" Ta s úsměvem přikývla. Znovu nás přejel pohledem. "Ale kde je Gandalf?" Galadriel se na nás podívala. Zdálo se mi to, nebo na nás mrkla? "Padl do stínu." Oh. No, alespoň někoho nemusíme učit scénář. "A kdo jsou tedy tyto dívky?" Celebornovi se na nás pořád něco nezdálo. Že by měl nos na potíže? "Vzácná návštěva, jejíž cesta zde končí." Paní pokynula rukou a odněkud se vynořily dvě elfky. "Běžte s nimi. Nebojte se," zareagovala na naše nedůvěřivé pohledy směr ostatní, "vaši společníci se k vám brzy připojí." Když se na nás povzbudivě zaksichtili i Aragorn s Legolasem, pokrčily jsme rameny a za Gimliho brblání "Je po nich" jsme se vydaly za oběma ženami. Poslední, co jsme před vchodem do jednoho budoáru slyšely, bylo "Osud Společenstva stojí na ostří ..."
...
"Tak tohle bych si dala líbit." Ano, sprcha, čisté oblečení a hlavně normální jídlo (Mc Donald dva týdny v kuse bylo zkrátka moc) bylo přesně to, co jsem potřebovala. "Taky bych řekla." Má kolegyně se svalila vedle mně na jakous...znají tu vůbec slovo pohovka? Nevadí, zavedem. Takže se svalila na pohovku a jala se pojídat hroznové víno, které nám dopravily ty dvě služebné...předtím, než zdrhly. Lucian totiž měla menší hysterický záchvat. Elfky se jí totiž pokusily vnutit sukni. Byla výhoda, že elfská architektura neobsahuje prosklená okna, protože Lucianiny hlasivky metalisty prověřené časem (a jejím bráškou Mamonem) by to sklo spolehlivě vytřískaly (mezi námi-já sukni taky nechtěla, na těch schodištích by byla o hubu). Výsledek byl takový: Ta vytrvalejší dostala zelený přeliv, ta rozumnější donesla dvoje kalhoty a to ovoce a teď už nejspíš žalovaly své nadřízené. Snad se jí to moc nedotklo...
"Nouzové přistání!" ozval se Lucianin hlas a vzápětí po mně hodila bobuli. "No počkej!"
"Dosud jsme žila v domění, že ovoce slouží k jídlu," přerušil po pěti minutách ovocnou válku hlas Paní lesa. Lucian sklonila ruku s municí a zazubila se na ni. "Když náš národ je hrozně vynalézavej. Vemte si třeba různý politický vystoupení. Tam někdy lítaj i větší věci než hroznový víno." Souhlasně jsem se ušklíbla a strčila zbytek střeliva do pusy. Galadriel si povzdechla. "Nevím, jestli přísluší výraz vynalézavost. Nicméně, pokud jste již dojedly a dobojovaly, měly bychom si promluvit o vašem návratu domů. Ale ještě předtím-chtěla bych vás požádat, abyste neměnily vzhled mých poddaných. Nesou to špatně." "Když já si nemůžu pomoct! Je to jako reflex-vidím blonďatou a bum!" bránila se kamarádka. "Hm. Je-li tomu tak, pak vás alespoň prosím o to, abyste ta kouzla před svým odchodem zrušila." "Áá. No dobře. Leanne na to dohlídne." Nasraně jsem se na ni podívala. "Jsem snad tvoje chůva?" "Ne, ale mně ty barvy přijdou přirozený. Takže bych na to mohla zapomenout." Mohla jsem diskutovat o tom, že zatím na všechny své oběti nezapomněla, pokud je ovšem někdo nevysvobodil dřív. Ale mávla jsem nad tím rukou. "Je-li tato věc vyřízená, pak mně následujte k zrcadlu. Ještě nějaké záležitosti je nutné dořešit."

Takže jsme se s Lucian zvedly a odešly za elfkou vstříc domovu. Nebo ještě ne?
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Denaaaa Denaaaa | 3. dubna 2011 v 21:19 | Reagovat

Dost dobrý :D

2 DorothyheM DorothyheM | E-mail | 17. července 2017 v 21:36 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captcha solving of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another types of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? You can find a lot of introducing videos about XEvil in YouTube.
See you later ;)

XRumer20170717

3 Arlenerairm Arlenerairm | E-mail | 22. července 2017 v 18:53 | Reagovat

Revolutional update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil":
captchas solution of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another categories of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? You can find a lot of demo videos about XEvil in YouTube.
See you later ;)

XRumer20170721

4 FlossieHok FlossieHok | E-mail | 26. července 2017 v 0:38 | Reagovat

Revolutional update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captchas solution of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another categories of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? You can find a lot of impessive videos about XEvil in YouTube.
See you later!

XRumer20170725

5 FlossieHok FlossieHok | E-mail | 26. července 2017 v 6:07 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil":
captcha recognition of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another subtypes of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? There are a lot of demo videos about XEvil in YouTube.
Good luck!

XRumer20170725

6 LeeannEvism LeeannEvism | E-mail | 10. srpna 2017 v 18:39 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captchas recognition of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another size-types of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? There are a lot of introducing videos about XEvil in YouTube.
You read it - then IT WORKS!
See you later!

XRumer201708c

7 Dol33larEr Dol33larEr | E-mail | 12. srpna 2017 v 18:16 | Reagovat

<b>Добро пожаловать на наш сайт</b>
<b>V.I.P. Услуги
OpenVPN
DoubleVPN Service
Proxy/Socks Service</b>
<a href=http://0.00000007.ru/2#654z74txXz>
<img>http://0.00000007.ru/3#KPSe8sWQs3</img>
</a>
------------------------
Постоянно огромное количество socks и proxy серверов online
сейчас: 33557 IP в 198 государствах
<b>Очень высокая анонимность - мы гарантируем, что наши эксклюзивные прокси сервера целиком и полностью анонимны</b>
(тоесть не ведут логов и не видоизменяют<b> http заголовки)</b>

Шифрация траффика до сокс сервера, собственные технологии туннелирования траффика!
Сверхнадёжная защита IP и всех без исключения соединений без использования VPN
Возможность защищённого соединения с сокс серверами включена на всех тарифах! Сокрыть или сменить ваш IP можно 2-мя кликами мышки.

<b>Совместимо с Windows 2k/2k3/XP/Vista/Seven/Win8
Совместимо с MacOS, Linux, BSD (100% работоспособность через WINE)
Совместимо с любыми виртуальными машинами</b>

Безусловно САМЫЕ низкие цены на безлимитный доступ при самом высоком качестве
Наше правило - больше покупаешь - меньше платишь
Возможность выбора наиболее подходящего анонимного прокси сервера - фильтрация по маске
-IP Hostname Language Uptime Country City Region-
Неизрасходованные прокси не сгорают при истечении срока действия аккуанта.
ICQ бот на абсолютно всех тарифных планах!
<b>Высококлассная техподдержка</b>
Автоматическая оплата средствами популярных платёжных систем WebMoney , PerfectMoney и BITCOIN
Полностью Анонимный VPN Сервис
Доступ по защищённому https протоколу
<b>Всё что нужно для получения доступа это зарегистрироваться и произвести оплату!</b>

<a href=http://0.00000007.ru/2#A7h3m5xXgr>Vip proxy</a>
__________
doublevpn com отзывы
эрго прокси
программы блокировки вк
купить прокси

8 Avia777lek Avia777lek | E-mail | 16. srpna 2017 v 20:55 | Reagovat

<b>Авиабилеты по РУ за 60 процентов от цены кассы.</b> по МИРУ - 50%| <b>Телеграмм @AviaRussia</b> только этот, другие не используем.

Надежно. Выгодно. Без слётов. И БЕЗ каких-либо проблем.

Оплата:
ЯндексДеньги, Webmoney (профессиональные счета)
Рады сотрудничеству!
________

авиабилет +в ташкент недорогой
авиабилеты дешево s7 официальный
билеты авиа дешево сочи
авиабилеты дешево санкт
авиабилеты недорого иркутск

9 Assolsmila Assolsmila | E-mail | 22. srpna 2017 v 1:12 | Reagovat

Привет! Меня зовут Ассоль. Хочу познакомиться.
Здесь ссылка на мои фотки http://forum.interznak.ru/profile.php?action=show&member=1791 - смотрите здесь

10 Mariacoxy Mariacoxy | E-mail | Web | 29. srpna 2017 v 3:29 | Reagovat

Хотели бы как-то разнообразить сексуальную жизнь? Добиться совершенно новых ощущений помогут эротические товары

Один из самых популярных методов достигнуть ярких ощущений – <a href="https://afroditalove.ru/category/vibromassazher-vibrator/">купить вибратор</a>. С его помощью легко добиться стимуляции чувствительных зон. Только не пользуйтесь им в одиночестве, доверьтесь своему любимому. Это значительно укрепит вашу эмоциональную и физическую связь и поможет стать более раскованными друг с другом.</p>
Также среди игрушек для взрослых распространены эрекционные кольца, наручники, различные смазки и стимуляторы. Начните с чего-нибудь одного, не бойтесь эксперементировать с разными вариантами, и вы непременно сможете отыскать то, что придется по вкусу вам и партнеру.</p>
Стоит отметить: <a href="https://afroditalove.ru/category/prezervativy/">купить презервативы</a>, вакуумные помпы, <a href="https://afroditalove.ru/category/vaginalnye-shariki/">вагинальные шарики</a>,фаллоиммитаторы, и другие интим-товары можно в интернет-магазине «Афродита» (afroditalove.ru).</p>

11 Avito321On Avito321On | E-mail | 29. září 2017 v 0:05 | Reagovat

<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b>

<b>Мое почтение, дорогие друзья!</b>

Рады предоставить Всем вам сервис по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, абсолютно новые). Если Вам надо  конкретные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно  на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

<b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b>

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b>
Если нужен залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных клиентов гибкая система бонусов и скидок!

<b>Гарантия: </b>

<b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим...

Рады сотрудничеству!

<b>Заливы на балансы Авито</b>
________

авито подтверждение в аккаунте
обналичивание денег авито
как отвязать номер от авито и привязать к другому аккаунту
перевод денег с авито
удалил аккаунт с авито

12 BethanyDls BethanyDls | 15. listopadu 2017 v 18:24 | Reagovat

Hey everyone! Recently I have been dealing with a lot of personal issues. Friends and doctors keep telling me I should consider taking meds, so I may as well <a href=https://shailu25.tumblr.com/post/166738519318/>website</a> and see how it goes. Problem is, I haven't taken it for a while, and don't wanna get back to it, we'll see how it goes.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama