Ty po mně kamenem, já po tobě cihlou!!!

Skladiště

1. února 2010 v 17:38 | Leanne |  Jednorázovky-Mcross
Trojice postav se pomalu plížila ke skladištní hale.
"Ale mně to nepřijde jako dobrý nápad..." "Najednou. Nebyls to náhodou ty, kdo s tím přišel?" "Jasně, ale to jsem jen tak plácl!" "Sakra sklapněte. Jste baby nebo chlapi?!" "V porovnáním s tvým vnímáním chlapů budu vždycky hermafrodit, Lucian."

"Ale já vám říkám-" "Jo, jo, to už jsi povídal nejmíň pětkrát, Darrene. A to fakt nejseš zvědavej, co tam táta schovává?" "Když uvážím, co nám strejda Drake provede, až se to dozví, tak ani ne." "Bože, ty jsi fakt posera. Mone, nějaký inteligentní nápad jak dovnitř?" "Inteligentní sekce odjela na výcvikáč," utrousil Darren a opatrně se rozhlédl. Doopravdy tuhle šílenost vymyslel on?
Začalo to prostě. Obvyklý kvartet ochuzený o Leanne, která byla v tu chvíli kdesi odjetá za účelem dalšího studia, zaslechlo bavit se lorda D'eVil se svým poradcem (ačkoliv šlo spíše o sekretářku, ovšem takové označení by dotyčný nerozdýchal) Marchosiem o novém skladišti ve třetím kruhu. Jeho obsah měl putovat do světa lidí. A jelikož Lucian, Monatin ani Darren neměli nic na práci, bylo jen otázkou času, než jednoho z nich napadne věc, či spíše místo, prozkoumat. Darren měl smůlu. V tu chvíli mu to myslelo nejvíc (ačkoliv potom vždy tvrdil, že nejmíň). Takže se teď všichni tři nacházeli ve třetím kruhu Pekla a snažili se vloupat do skladiště...ať už uvnitř bylo cokoliv.
"Zkusíme to touhle větrací šachtou," ukázal Tin. Jak řekl, tak udělali. Brzy stáli uprostřed ztemnělé haly, všude kolem nich spousta beden. Vydali se k jedné stěně., kde šlo podle blikajících světýlek tušit ovládací panel. "Darrene? Zkus rozsvítit...," obrátila se Lucian na bratrance. Ten zkusmo zatáhl za jednu páčku. Až na rozsvícení některých tlačítek a spuštění jednoho odpočítávače, kterého si nikdo z nich nevšiml, se nezměnilo nic. "Tak třeba tohle..." zmáčkl jedno tlačítko. Celá hala se rozzářila. Trojice obrátila své ctěné zraky ke krabicím. "Hele, jsou popsaný," poznamenal Monatin, "vodka, absint, opium, tráva...," předčítal nahlas. "Chlast a fet, to jsem si mohla myslet. Je to alespoň nějak vylepšený?" Ano, na Lucian taková věc jako tuny tvrdého alkoholu a drog už dávno dojem neudělá. "Jo, dvakrát až třikrát znásobený účinky," zahleděl se Mamon do popisků. "Tráva dokonce čtyřik-" "Do zničení skladiště zbývá jedna minuta," pronesl mechanický hlas. Všichni vytřeštili oči a otočili se na ovládací pult. Teď už jim odpočítávač neunikl. "Kurva, Darrene, cos to všechno zmáčkl...," zašeptala Lucian vyděšeně. "Ale já nechtěl!" "Na to není čas, mizíme!" Tin popadl svou sestru a bratrance za rameno a přenesl je pryč portálem. V poslední chvíli, o několik vteřin později exploze rozmetala celé skladiště i s jeho obsahem do okolí.
Nutno ještě podotknouti, že trojice sice unikla výbuchu, ale nevyhla se setkání s VELICE rozladěným lordem D'eVil, před nímž portál všechny tři vyplivl. Aneb to abyste věděli, proč mají ti tři zase průs...arest.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama