Ty po mně kamenem, já po tobě cihlou!!!

Leden 2009

Infantilita zabíjí

29. ledna 2009 v 14:21 | Leanne |  Drabbles
Vždycky o ní tvrdil, že je infantilní a praštěná. Nevyvracela mu to. Byla to pravda. Ovšem po jednom nečekaném zjištění se rozhodla mu dát svou infantilitu a šílenství plně najevo.
20:00-večeře
"Už se to nese." Žena postavila před muže talíř plný houbové polévky. Beze slova se chopil lžíce a začal jíst. Jeho drahá polovička usedla naproti. "A za maminku." Muž jen protočil oči. "A za tatínka," komentovala žena dál. Najednou se muž chytil za krk. Zmodral. "A tohle je za tu flundru, se kterou jsem tě viděla minulý týden." Muž padl tváří rovnou do talíře. Mrtev.
Žena se usmála a šla vylít zbytek té báječné houbové polévky z muchomůrek zelených.

Kdo hledá, najde

26. ledna 2009 v 19:25 | Leanne |  Jednorázovky-Mcross
Takže úvodem-tahle povídka patří do megacrossoveru, i když některé postavy neznáte a ještě dlouho nebudete znát. Ukazuje, jakto všechno jednou nejspíš dopadne(pokud konečně nacvakáme tu horu popsaného papíru do počítače). Původně to bylo psáno jako slohová kompozice, čili musela být pozměněna jména některých postav a já ji nechala ve stejném stavu, v jakém mi byla vrácena. Tím chci také poděkovat paní profesorce Korejtkové za beta-read (ačkoliv si to nejspíš neuvědomuje).