Ty po mně kamenem, já po tobě cihlou!!!

Říjen 2008

Kapitolovky

20. října 2008 v 15:30 | Leanne |  Slash/Shounen-ai/Yaoi
Vztah smrtelníka a upíra
Fiction: Vlastní
Žánr: Slash
Období: 16. století
Pairing: Jean-Pierre/Christian
Stav: Rozepsané, pozastavené
Kapitoly: 1

Jednorázovky

20. října 2008 v 15:27 | Leanne |  Slash/Shounen-ai/Yaoi
Fiction: Vlastní
Žánr: Slash
Pairing: Andrej/Konstantin
Rating: Bez omezení
Poslední sbohem.
Fiction: Vlastní
Žánr: Slash, Songfic
Pairing: Charlie/ Ian
Rating: 15+
Nájemný vrah se nečekaně setká se svým učitelem. Proč?

Fiction: Vlastní
Žánr: Slash, Songfic
Pairing: Tony Fuller/ Sinner
Rating: 15+
Nikdy nikomu nevěř...

Dopis na rozloučenou

19. října 2008 v 20:24 | Lucian |  Jednorázovky-Slash

Drahý Andreji,

v době, kdy tento dopis budeš číst, se já už budu těšit ohněm pekelným. Sebevrazi přece patří do pekla, ne? Ostatně, někde jsem slyšel, že tam skončí i pederasti...
Právě teď sedím před kusem papíru a přemýšlím, co Ti mám dál napsat. Je to takový můj "pozdrav ze záhrobí". Možná se tomu budeš smát, možná zapláčeš, ale já už nikdy Tvoje slzy stírat nebudu, takže radši neplakej. Asi Ti přijdu trochu cynický, ostatně... já sám sobě taky. Nechci tento dopis zaplavit hloupými omluvami, jak je mi líto, že už se nikdy neuvidíme, ačkoliv-líto mi to je. Teď chci mluvit o důležitějších věcech. Jako třeba o tom, co jsem Ti nestihl říct...
Miluji Tě. Miluji Tě tak moc, až mi srdce puká bolestí a žaludek se mi pokaždé, když se na mě usměješ, svírá natolik, že mám pocit, jako bych už nikdy nedokázal přijmout potravu. Vždy, když jsem se na Tebe podíval, jsem se zas a znova ptal Boha, jestli si Tě opravdu zasloužím.
Pamatuješ si, jak jsem Ti řekl, že nevím, jak to se mnou můžeš vydržet? Že pro tebe nejsem dost dobrý? Smál ses, a řekl mi, že nikdo lepší snad ani neexistuje... Byl jsem z toho v sedmém nebi, ovšem to, co přišlo jen pár týdnů po tom, mě spolehlivě srazilo zpět na zem, a ještě ke všemu rovnou na kolena.
Pamauješ si, jak mě občas bolela hlava tolik, že jsem se nemohl ani pohnout? Můj doktor mi oznámil, že mám nádor na mozku. Neoperovatelný.
Stoprocentně vím, že teď si zalapal po dechu. Ano, mluvím pravdu. Ano, vím, že jsem ti to neřekl. Ano, vím, že bys mi pomohl se s tím nějak vyrovnat. Nebo by ses o to alespoň do posledních sil snažil.
Jenže tím bych tě zničil ještě víc, než tím, co se chystám provést. Stáhl bych tě s sebou na dno a ty už by ses nedokázal vrátit.
Za těch dvanáct let, co spolu jsme, jsem zažil všechny emoce - od vzteku a zklamání, přes extatickou radost, až po šílenou bolest z toho, co ti tímhle udělám.
Zírám na sklenku otráveného vína. Já vím, je to extrémně staromódní. Otrávené pití se používalo snad už za prvních států. Přemýšlím, co ještě bych ti mohl říct. Nějak se mi to nechce ukončit, a přece musím…
Žádám tě o jedinou věc, žij. Pij z kalichu života plnými doušky, ale nikdy nezapomeň, že tu kdysi existoval jeden muž, který tě miloval až šíleným způsobem. A najdi si znovu někoho, koho bys mohl milovat. Prosím.

S láskou, jíž srdce až puká, do posledního dechu
Jen a pouze Tvůj Konstantin