Ty po mně kamenem, já po tobě cihlou!!!

Únos, láska nebo úlet???

20. srpna 2008 v 23:03 | Leanne a Lucian |  Glosy
Rating: 15+
A/N:Některé glosy už jsou dost nechutné...ale my jsme si nemohly pomoct...

Tak je tady další povídka z mého šuplíku!! Ubohé spodní prádlo!!! Tam bych se nechtěla kouknout ani za trest...
Sedím v base za co? autě máme smůlu, Lucian... a mám zavázané oči a svázané ruce Joo! Bude sado masooo! . ,,Klid holčičko wow, pedofil, je to pro tebe lepší, když se nebudeš vzpírat." Dojeli jsme a podrobnosti nebudou? Ah, jsem zklamaná!na nějaké tiché a temné místo, aby nikdo nerušil, kde mě pustili z auta a rozvázali a přivázali ke stromu a zase odjeli . Zůstala jsem sama a přemýšlela jsem to kecáš! o tom tak to chápu,kdo vlastně jsem Ufon!!! Ale, máme tady krizi identity. Jsme žádný ufon, ale schizofrenik 17letá zpěvačka - Petra , z ČR chudák ČR, před rokem jsme začali s mojí skupinou vystupovat kterej exot ji vzal do party?!. Mám hnědé hádám, co vlasy těsně vedle, 180 cm vysoká žirafa,, spíše sportovní typ. Hm, budu hádat, stojan na laťku?
Mám strašný hlad tak ho pohlaď a řekni mu malá a žízeň ajajajajajaj žízeň! a všechno mě bolí všechno? To jako ÚPLNĚ všechno? tos nebyla s našima na kole . Pomalu jsem vstala já myslela, že jsi holka a vyšla na ulici ona nebyla v lese!? ,kde nikdo nebyl, protože přede mnou utekli. Hned u prvního domu jsem zazvonila a otevřela mi nějaká paní to musel bejt šok, ale já jsem sebou sekla divím se, že to nebylo naopak.
Probrala jsem se v bílé místnosti psychiatrie? a zády ke mně, jelikož už se na mě nemohli dívat, se bavili dva kluci německy . ,,Kde to jsem ?" no nekecej, že tak rychle přeskočíš na němčinu...Otočí se na mně a jeden omdlí, zatímco druhý začne zvracet:,,Ahoj , v německý nemocnici hm, to je překvápko, já bych z tý německý konverzace spíš vyvodila USA, já jsem idiot ..." Hned mu skočim přes švihadlo ne, po krku! do řeči : ,,Já vim ,Tom a Jerry on je Bill Gates Kaulitzovi , já jsem cigareta Petra, Startky už neměli." ,,Myslíš ta zpěvačka z ČR?" ne, ten sršeň z Malediv ,,Jo to kejvla na toho sršně?, a co tady dělám?" Bydlíš v úle. ,,Asi tě někdo unesl." Z úlu? Budu si stěžovat královně! Kluci potom odešli a týden se v nemocnici neukázali, takový to pro ně byl šok utekl jako voda. Tak to máme štěstí, že nebyly záplavy, co?
Sobota: den sedmý. Jde si pro mě Samara.
Kluci mi pomohli zbalit takovou jednu holku na ulici. Měla červenou kabelku a točila s ní... tady někdo spinká při češtině, pak jsem s nima šla domů a dali jsme si čtyřku, kde jsem konečně mohla uplatnit své sadomasochistické zkušenosti a měla na to bičík a pouta nějaký čas dělat dominu a bydlet v přístěnku pod schody, kde jsem, si to ve volným čase rozdávala s Potterem - když dvojčata zrovna neměla čas. Pokoj jsem měla s Billem chudák Bill,vedle Toma chudák Tom. Když jsem večer usínali ??? tohle je mimo mý chápání, tak jsem slyšeli Toma jak si dělá dobře , a jak se při tom dohaduje s nějakou holkou . Bill se smutně kouknul na zeď jeho pokoje bylo mu totiž smutno po jeho klukovi mobil a dodal : ,,Smůla ,že tu neni Chris ." Ha já se trefila! ,,Já nebudu rušit , jdu, klidně může vylízt z tý skříně, ahoj." Vzala jsem si peřinu a polštář, svýho méďu a šla spát do koupelny do vany to je celkem logické, Lucian, umyvadlo by s ní spadlo,protože je těžká jako kráva byla nejblíž . Ráno mě probudilo hlasité zvolání: ,,Ano, ano, ještě!" zavření dveří a pak pokračovali tady v koupelně byl Tom . ,,Jé promiň ,já tě probudil ." Tos uhodl a budeš za to trpět! ,,Ne , to je v pohodě , já vás nebudu s Billem rušit a překážet tady . " Tom mě chytl kolem pasu a přimáčkl ke dveřím . Jeho partner se mezitím vypařil ,,Tome ,já tě nechci otravovat jedem na krysy , ale vážně bude lepší arsenik ..." Tom mě začal líbat Bill za dveřmi zelenal závistí a já jsem mu to začala oplácet . Líbali jsem bože, vidět ji naše češtinářka, tak ji klepne! se asi 5 minut , ale v líbání nás přerušil Bill , který údajně potřeboval na záchod, ale já mu to nesbaštila .
Večer byla u Kaulitzů počítačová pařba!!
,,Ahoj cigareto Petro , tak jak se ti líbí něm. kluci??" zeptal se mě Tom , když jsem seděla na barové židličce a házela do sebe jednoho panáka za druhým. ,,Ahoj Tome , ale ujdou, ale jeden strašně líbá, je děsně uslintanej ." ,,Fakt jo??" ,,No a tak si myslim , že bys měl nosit bryndáček se právě jmenuje Tom Kaulitz . " ,,Ty potvoro jedna." Tom šel na truc na trus? guano? do svého pokoje on má trus v pokoji?,kam jsem jsem toto tvoří větný útvar zvaný: Blbost! za půl hodiny přišla Smrtka. ,,Ahoj Tome, jdu si pro tvýho křečka, ty jeden trucující kytaristo." Tom se na mě koukl a začal se tlemit na dodal : ,,Ty...!!! Svi....potvůrko ." Chytl mě a schodil ze schodů do postele . Začali jsem to jednotné číslo mne už unavuje se líbat až jsem se začali svlékat oblečení a celou pařbu jsme strávili u Toma v posteli hraním na doktora. Ale jak to dopadne přímo na hubu ,to už je ve hvězdách . Až do týhle chvíle jsem měla hvězdy ráda. Další úlet nebo láska???
Ani jedno, má milá, dál už bude jenom vypolstrovaná cela.

To je vše!! Sláva! Vivat! Doufám ,že se vám bude líbit ani omylem!!! To dřív bude sněžit na Sahaře...,kdyžtak použijte komentáře!! Si piš!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama