Ty po mně kamenem, já po tobě cihlou!!!

2.kpt-VvS Co znamená nad někým zlomit hůl a další věci

3. února 2008 v 19:37 | Leanne |  Vítejte ve Středozemi
Jedním slovem...Au

Tak to může dopadnout následovně. Situace na mýtině byla v té chvíli asi taková: Vykulený Společenstvo, nasraná Lucian a Gandalf, kterej se snaží omlátit si hůl o hlavu. Zvlášť na něj byl pohled. Aragornovi s Legolasem se podařilo ho uklidnit. Dokonce i Lucian to zaujalo. "Fajn, Leanne, když už jsi tu skončila taky, mohla bys mi vysvětlit, kdo mě sem sakra dostal?". Nastalo ticho. Gandalf zbledl. Sladce jsem se na toho chudáka usmála. Má pomsta bude sladká! Poté jsem stočila pohled na kamarádku: "No hádej, KDO je tady asi čaroděj...?" Lucian se začala pomalu přibližovat ke Šmajdovi: "Tak tys mě odtáhl od mýho milovanýho compíku?!" Ajaj, jestli ji odtáhl od počítače... to nevypadá dobře... (jak pro koho, mně se to docela zamlouvalo, pomsta je pomsta, a ještě jsem se u toho královsky bavila). "Tak za to mi zaplatíš!" zasyčela, vyrvala mu hůl a napřáhla se... KŘUP! Fajn, Lucian dala Santovi jednu po jeho - už tak - otlučený kebuli. Ale narozdíl od čaroděje, ona vo něj TU ZKURVENOU HŮL FAKTICKY PŘELOMILA!!! Já ji- "Jsi magor, jak se teď chceš kurva dostat zpátky?!" zaječela jsem na ni, absolutně ignorujíc zděšený pohled členů společenstva, momentálně stavějícího Gandalfa na nohy. Docela se kymácel, stařík, ale to mi v tu chvíli bylo doprdele jedno. "Klid, sim tě, od čeho máme naše schopnosti?" odpoví znuděně Lucian. "Jo? Tak to jsem zvědavá, jak bez magických pomůcek vytvoříš portál mezi světy takový velikosti, že skrz něj projdou dva li... bytosti." zasyčím. Aha, tohle jí nedošlo. Obrátím se na jakžtakž stojícího čaroděje: "Gandalfe, nevíš náhodou o nějakym soustředění magický síly, kterou bychom mohli na portál použít?" Ten na mě jen nechápavě mžoural, evidentně nepobíral: "Ale proč... proč to chceš vědět, Leanne? Kdo je vůbec to... ta... tahle..." "To je moje kamarádka Lucian D'eVil a ona..." koukla jsem se na ni. Pochopila. Nevěděj, co jsme zač. No, tak teď se to dozvěděj... "Jsem upír a dcera Ďábla. A tady Leanne, ačkoliv vám to evidentně zapoměla říct, je vlkodlak." Lucian za mě dopověděla větu a se vší pravděpodobností nám tím podepsala lístek na roční túru po Středozemi. Ble, nesnáším pochoďáky. Ale možná to ukecáme. Ještě tu byla možnost, že s sebou nebudou chtít tahat takový... ehm, škvrňata... Lucian, která mi (jako obvykle) vlezla do hlavy a četla si mý myšlenkový pochody, řekla "Tak jako tak s nima budem muset. Nemáme dost energie na vytvoření portu." Sakra. A jo. Grrr...Proklínám jejího fotra za ten jeho nápad, že až do 17 budem mít jen malej magickej potenciál. Vždyť i přeměna nám užírá kus energie! Musíme najít nějaký soustředění energie, pokud možno černý, jinak jsme nahraný. Gandalf by mohl o ňákym vědět...
Popošla jsem k Aragornovi a Gandalfovi: "Fajn, Gandalfe, půjdeme s váma. ALE jenom kus cesty. Přesněji řečeno k nejbližšímu soustředění magie. A černý, z bílý Lucian chytá kopřivku." Větu A ještě se za náš odchod budete modlit, jsem radši spolkla. Proč je strašit předčasně... Čaroděj na mě čuměl jak tele na nový vrata-dobře, ne jako tele, ale jako vůl. Zkrátka byl úplně mimo. Lucian mu asi způsobila otřes mozku..."Nejbližší soustředění černé magie je v Morii...bílá je v Lothlorienu" zamumlal roztržitě. Fajn, takže mozek mu přece jenom jakž takž funguje. Boromir si nás pohrdavě změřil: "Pěkná pomoc, do Morie jsou to dva týdny." Rejpal. Hodila jsem na něj nasranej pohled: "Upřímně, NÁM je to vaše poslání u pr... ehm, ale jdeme s váma, protože potřebujem dovíst k tomu středisku, jasan?" Lucian se přidala: "Jo a jestli se ti NĚCO nelíbí, tak si to můžeš strčit tam, kde slunce nesvítí, ale vítr fouká pořád!" zasyčela na něj. Gimli se zapojil do diskuse: "Ale co z toho budeme mít my?" Eh, no... už to mám! "Možná bychom mohli poradit Gandalfovi kouzlo, kterým si v Lothlorienu spraví hůl...co myslíš, Lucian?" a kouknu na upírku. Ta jen pokrčí rameny. A s takovym přístupem má vládnout Peklu! Děs.
Společenstvo svolalo poradu s vyloučením veřejnosti. S Lucian jsme na to z povzdálí koukaly. Sice to nebylo tak uřvaný, jak na DVD vypadala schůze v Roklince, ale něco do sebe to taky mělo. Boromirovi se z nějakého důvodu nelíbila možnost našeho dočasného putování se Společenstvem prstenu. Nejspíš má šestej smysl na průsery... Za to Aragornovi s Legolasem něco takového zcela určitě chybí. Furt mleli něco o tom, že nemůžou nechat uprostřed Středozemě dvě mladý dívky, co kdyby jsme narazily na skřety, blablabla. Upřímně, ty skřety bych litovala. A už teď lituju Legolase, protože jestli se prosadí náš dočasný pobyt s touhle smečkou, no... Lucian má totiž takovou úchylku. Strašně ráda znepříjemňuje život elfům - aspoň v povídkách. A JESTLI se to podle těch POVÍDEK bude odvíjet...obarvená hlava na růžovo nebo na zeleno pro něj bude ještě hóóóódně slabej čajíček (a kouzlem, takže se může stát, že ty barvy bude střídat jak semafor).
Po čtvrt hodině bylo jasno. Legolas si může natisknout parte. Jdeme s nima. Boromir si přeladil rádio a začal... abych tak řekla, vyvíjet silně nežádoucí zájem o naše osoby. Jestli s tím nepřestane, mohl by si ublížit. Nebo spíš MY bychom mu mohly ublížit.
Hotovka, já s Lucian jsme obrnily svý nebohý mysli vůči tomu, díky Bohu a Ďáblu též, pouze čtrnácti dennímu pochodu. No, vlastně... Heh, hádám, že zase až tak moc chodit nebudem, protože... TO, že nedokážem vytvořit portál pro přemisťování osob NEZNAMENÁ, že nedokážem vytvořit portál pro věci. Ještě že tak, bůhví co tu vařej za sračky. Takže bych to viděla na dva skútry, VELKOU hromadu jídla z mekáče a spoustu dalších věcí...
Vzhůru na cestu!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama