Ty po mně kamenem, já po tobě cihlou!!!

Bezva den

5. ledna 2008 v 8:31 | Leanne |  Jednorázovky
Věnováno sociopatickému narcisovi Lukášovi Lörincovi "Lérimu" k Vánocům.
Za beta-read děkuju Báře Štěpánkové.

Vzbudím se. Skrz těžké závěsy neproniká do mého pokoje žádné světlo. Hm. Ani nevím...je vůbec den nebo už zase noc? A není to vlastně jedno? Vždyť JÁ si mohu vstávat kdy chci! I přesto se ležérně natáhnu po zvonku zavěšeném u postele. Zazvoním na sluhu. Hned přiběhne: "Prosím, Vaše Císařská Výsosti?" otáže se. "Kolik je hodin, Žán?" "Poledne, Vaše Výsosti." Aha, takže čas akorát tak jídlu. Tedy, ne, že bych se tím někdy nějak omezoval. JÁ jím vždy, když mám hlad-podle Lucian mám jídelníček nacpanější než hobit... "Roztáhni závěsy, Žán", přikáži. On se vlastně ani tak nejmenuje, ale já mu tak říkám. JÁ si můžu říkat komukoli jak chci! MĚ každý musí poslouchat, MNĚ se každý bojí. Je to nádherný pocit...
Vlastně, existují tři lidé, kteří mě nemusí poslouchat, nemusí se mi neustále pochlebovat a ...zkrátka a dobře, na ně se moje moc až tak nevztahuje. Mí dávní spolužáci z gymnázia(jen tak mimochodem, svou matikářku a angličtinářku jsem nechal za -prostě jsem je nesnášel- popravit). Těmi šťastlivci jsou Káně, Lucian a Leanne, původními jmény Tomáš Kánský, Lucie Linhartová a Lenka Hodicová. A proč vlastně? Inu, Káně je můj ministr války a podobných blbostí, Lucian s Leanne jsou mými osobními zabijáky, starají se o mou bezpečnost a vůbec si můžou dělat, co chtějí. Ještě bych měl dodat, že nejsou ochranka. Když jsem ji totiž místo mých tělesných strážců nabídl, Lucian vzteky rozmlátila jednací stůl(Leanne zase prohodila křeslo voknem, pohoda). A všichni společně tvoříme tzv. Radu Géniů (Zla, jak vždycky dodává Leanne). No.
Žán mi donesl oblečení. Vytahaný tričko, mikina, odřený rifle a rozšlapaný botasky-oděv hodný císaře!
Zrovna jsem zasedal ke snídani(někdo by řekl obědu), když mi sluha oznámil, že dorazila moje Rada Géniů. Rychle tedy do sebe nahážu jídlo a přejdu do jednacího sálu.
☺ ☺ ☺ ☺ ☺
"Čau Léri! Jakpak se daří naší Excelenci?", pozdravila mě vesele Leanne. Lucian nastoupila se svým krátkým "Nazdar" a Káně se k nim připojil slovy"Tě péro, Léri". To mi připomíná, že má dneska narozeniny, no, uvidíme. Tak to tedy chodí v mé Radě Géniů.
Zasedání se ještě s náma zúčastní jeden starej amík, takovej blb, co si ho tam dosadili lidi a co ho všichni kolektivně šikanujem, hehe. Říkáme mu Johny Bušík. Moc z toho nadšenej není, ale JÁ mu tak CHCI říkat a HOTOVO.
Lucian a Leanne na dnešek sestavovaly plán rady. Dopadlo to takhle(jim taky něco svěřit...):
»»Plán Rady««
1) Zrušit Turecko
2) Ztrapnit Johnyho (jakkoliv)
3) Vyhlásit válku Číně
4) Popřát Káněti k narozeninám
5) Vypustit atomovku na Jižní Ameriku
6) Seřvat Johnyho (za cokoliv)............................tomuhle se VÁŽNĚ říká šikana :-)
7) Postavit 50 továren na hamburgery hambáče
by Leanne Lycantro and Lucian D'eVil dne: --.--.----
schváleno Imperátorem Lucasem Úžasným (nechť jeho hvězda září věčně)............a Měsíc mu padá na hlavu, jak jsem jednou slyšel na ulici :-(
Vypadá to na nabitý den.
"Léri, co jsem ti říkala vo tom přídomku!" ptala se nakvašeně Leanne. Jako vždycky mi čuměla přes rameno. To NENÍ FÉR. Pokaždý tam chci napsat nějakou...pravdivou...informaci o své osobě a ONA mi to VŽDYCKY zatrhne. Sakra. Ale skoro mi to vyšlo! "No jo, vždyť už to škrtám" zamručím a škrtnu Úžasný. Pokradmu se na ni podívám. "Ten zbytek TAKY!" Nééé. Ta blbá kráva.
"Když už chceš nějakej přídomek, tak si vymysli něco inteligentnějšího místo těch kravin, co tam dáváš normálně. To, že ten plán pro veřejnost upravujem (Johny jen zaskučel) NEZNAMENÁ, že tam můžeš psát každou blbost, co tě napadne...a neříkej mi krávo!" dořekne rozhodně kráva. "A TY mu nelez do hlavy!" utne naši výměnu názorů Lucian. Páni, většinou je to ona, kdo se s někým hádá. Hm... No nic, začnem.
☺ ☺ ☺ ☺ ☺
Zasedání se docela vydařilo. Ztrapnili jsme Johnyho(viz. bod 2)-Lucian ho nechala levitovat okolo lustru (hlavou dolů, samozřejmě). Popřáli jsme Káněti k narozeninám(bod 4)-
-JÁ mu dal samozřejmě ten nejlepší dárek-mohl odpálit tu atomovku směřující na Ameriku(bod 5)+tunu čokolády. Lucian mu dala plamenomet a Leanne motorku(později mu tyhle dva dárky zkombinovaly-jj, nechtěl bych to potkat na silnici...). Zároveň jsem mohl seřvat Johnyho(bod 6)-ten skrblík mu chtěl darovat JENOM videohru. Fakt magor. Jinak: továrny jsme založili(bod 7), válku vyhlásili(bod 3), Turecko zrušili(viz. bod 1)...a po zbytek dne jsme měli volno. Vlastně týdne, tyhle porady se konaly kdy nás napadlo a holky měly nějakou práci. Mezi vrahy patřej k elitě a vobčas se nechaj najímat i někym jinym... Kromě toho Káně byl taky v tahu(měl na starosti naši právě schválenou ofenzívu v Číně.
Svý volno jsem strávil vymejšlením programu Druhých Vánoc, který jsem zavedl(stejně jako čtyřměsíční prázdniny a osmý den v týdnu-Johny z toho nebyl na větvi)-moje Rada mi to hodila na krk, řka,že když už si takovou blbost vymyslím, tak ať ji taky zorganizuju. Spoleh je na ně jak na lektvarový výtvory Nevilla Longbottoma. Dále jsem se povaloval před bednou (s úhlopříčkou 1,5/2 metry)občas ho vyměnil za monitor notebooku, požíral sušenky nebo jsem si nechal přinést colu s ledem. Vykonal jsem návštěvu masérky(kterou vítám slovy "Jdeme na to, kotě") a pak, ačkoliv to nebylo probíraný na poradě jsem propustil tisícovku zaměstnanců(snižování stavů, no-kecám, prostě se mi chtělo. To JÁ zkrátka MŮŽU). To asi bylo v kostce tak všechno, spát jsem šel v 11. Kdo se diví, podám vysvětlení: Vstával jsem ve dvanáct, porada trvala od půl jedný do čtyr a u bedny(kouzelný bedýnky-nebo taky placky, jak říká Leanne) jsem ležel cca 3 hodiny. To je můj průměr. Vlastně jsem ještě stihl půlhodinku thai-boxu, ale víc už jsem za ten den nestihl.
☺ ☺ ☺ ☺ ☺
Když jsem pak ležel v posteli, vzpomněl jsem si, že jsem chtěl prodloužit den o hodinu a zrušit přestupný rok(stejně v tom mám akorát bordel). No, promyslím jseště nějaký detaily a za tejden na poradě...Poslední myšlenka, která mi tu noc prošla hlavou, byla, že to dneska vůbec nebyl špatnej den. Naopak, že to byl bezva den.
Konec
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama