Ty po mně kamenem, já po tobě cihlou!!!

Leanne

2. července 2007 v 18:04 | Lucian |  Jak já to vidím...
Leanne Calwen Lycantro

Leanne - vlastním jménem Lenka Hodicová - je prostě skvělá bytost (občas dost pochybuji, že je člověk...). Je to moje nejlepší kamarádka. Chodíme spolu do jedné třídy na gymplu v Chrudimi, ani vlastně nevím jak jsme se dali spolu dohromady, najednou jsem si uvědomila, že je to jedna z najlepších osob na tomto světě, kterou jsem mohla potkat.
Takže teď něco přesnějšího...Je to taková malá roztomilá osůbka(a jsem si naprosto jistá, že až si tohle přečte, tak mě šupem pošle přímou linkou do pekla...) blonďatého vzezření. (Dofám, doufám správně, že jste si to vyložili, tak jak jste měli a to: že má blond vlasy) Má podivně žlutozelené oči, ale spíše víc zelené, než žluté. A není moc vysoká, ale to já taky ne...Má trošku užší rty a rovný nos. Je trošilinku pihatá, ale je to poznat jenom zblízka. A abych nezapomněla - nosí brýle a rovnátka.
Co se týče povahy, tak ta je velmi podobná té mé, když se naše milá Leanne naštve tak se klidíte takovou rychlostí, že překonáte i světlo...ale jinak je příjemná, jenže kdo nepozná na vlastní kůži neuvěří mi. Ve škole se jí posmívají kvůli její BÝVALÉ posedlosti Star Wars, ale hravě jim to vrací. Už si dokonce připravila trefnou odpověď na to, když po ní Káně chce aby mu ukázala rovnátka - mně přijde neuvěřitelně vtipná, ovšem když to na něj vybalila posledně on se moc nenasmál...(fajn, až ty dáš francouzáka Lérymu tak klidně!!!)
No...a na závěr...co na závěr? Fakt netuším jak to ukončit snad jedině tak, že Leanne je vážně úžasná kámoška a její humor je jedinečný...kolikrát když ji zaslechne nějaký profesor tak se nezmůže na nic jiného, než jen na to, že kroutí hlavou a nijak to nekomentuje. (A nám se stává velice často, že nás učitelé zaslechnou, hlavně naše profesorka na biologii, ta pro jistotu dělá, že nás ani nevidí...)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Léry Léry | 16. října 2008 v 21:14 | Reagovat

...(fajn, až ty dáš francouzáka Lérymu tak klidně!!!)............

hej tak to vůbec nebylo !!! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama